18:17 Tuncer Kaplan Cumartesi günü Araç Konvoyu Yapıyor         11:20 BEYPAZARI'NDA TUNCER KAPLAN'DA HAZIR... HALK'DA HAZIR...         17:43 26 MART 2013 ÇARŞAMBA SAAT 12;30 AK PARTİ BÜYÜK HANLARÖNÜ MİTİNGİNE DAVE         14:10 Beypazarı'nın Tek Bayan Beld.Bşk.Adayı Esnaf Gezisindeydi         15:15 CHP BEYPAZARI Bizim Farkımız İcraatlarımız         17:03 Mansur Yavaş'ın ekibine saldırı!          21:23 Ak Parti Beypazarı Bld Bşk Adayı Tuncer Kaplan'ın Web Sitesi Açıldı         00:28 Tuncer KAPLAN’ın Akropol Proje Tanıtım Videoları         18:11 CHP Beypazarı Belediye Başkan Adayı Dr. Abdullah Özdemir Karadeniz Maden         11:40 Tuncer Kaplan'ın Proje Tanıtım Toplantısına Binlerce Kişi Katıldı         14:27 AKPARTİ İLÇE BAŞKANI MEHMET YAYIN'IN TIP BAYRAMI MESAJI         12:44 Beypazarı Ayvaşık - İnözü kavşağın'da yine trafik kazası         11:48 CHP Beypazarı Belediye Başkan Adayı Dr. Abdullah Özdemir Tıp Bayramı Mes         11:04 MHP Ankara Milletvekili Özcan YENİÇERİ ve MHP Beypazarı Bel:Bşk.Adayı Dr         16:01 Beypazarı’nda Siyasi Parti Adayları BTO’da Aynı Çatı Altında Buluştu         11:10 BELEDİYE MECLİSİ VEDA YEMEĞİNDE SON KEZ TOPLANDI         13:00 Tüm Halkımız davetlidir.          11:20 Dr.Özer KASAP MHP'nin Projelerini Basınla Paylaştı         15:39 Tuncer KAPLAN, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Dolayısıyla Karanfil Dağıttı.         13:18 Beypazarı Hiç Görmediği Hizmeti Tuncer KAPLAN İle Alacak         10:04 Ak Parti Beypazarı Teşkilatı Basınla Buluştu         17:42 Beypazarı'nda Seçime Girecek Tüm Partilerin Kesin Aday Listeleri         14:28 Hacıkara Mahallesine Çalışkan Muhtar Adayı Cihat Açıkgöz         19:05 Kongrenin Galibi Erdoğan Orhan         13:42 Birileri Beypazarı’nda Siyasi Havayı Germek Mi İstiyor…?        
ARŞİVDE ARA
ÇOK OKUNAN...
HAVA DURUMU
Ankara -5/13 °C
İstanbul 4/12 °C
İzmir 2/19 °C
LİNK BANKASI
Beypazarı Tanıtım Tır'ı Yeni Güzergahına Çıkıyor
Beypazarı Tanıtım Tır'ı Yeni Güzergahına Çıkıyor
21 Eylül 2013 Cumartesi 20:25

Beypazarı Tanıtım Tır'ı Yeni Güzergahına Çıkıyor

 Beypazarı Ticaret Odası (BTO)'nın Ankara Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilen, Beypazarı Kaymakamlığı Beypazarı Belediye Başkanlığı ve Beypazarı Kültür ve Turizm Derneği ortaklığı ile "Gelenekten Geleceğe Beypazarı" projesi kapsamında yapılan "Beypazarı Mobil Tanıtım Aracı" Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve İstanbul'a doğru yeni güzergahında yola çıkacak.

Mobil Tanıtım Aracı, ülke genelinde üne sahip olan Beypazarı karoser sanayi yapımı, yarı römorkun tarihi Beypazarı evi şeklinde giydirilmesi ile hazırlandı. Tanıtım aracı Türkiye'nin her yerini dolaşarak Beypazarı'nı ilçeye gelemeyenlere götürecek, aynı zamanda en güzel ve etkili şekilde Beypazarı tanıtımını yapacak.

İlk olarak 23 Eylül Pazartesi günüEskişehir ESPARK Alışveriş Merkezi'nde tanıtıma başlayacak olan araç iki gün süre ile kaldıktan sonra sırasıyla, 25-26 Eylül tarihlerinde Bursa'da, 27-28 Eylül günleri Balıkesir'de, 29-30 Eylül günleri Çanakkale'de sonrasında da bir hafta süre ile İsatnbul'un değişik noktalarında Beypazarı tanıtımını yapacak.

Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı H.Necdet Çalışkan, geçtiğimiz aylarda ülkenin değişik illerinde tanıtım yapan aracın yeni güzergahında da her yönü ile Beypazarı tanıtımına katkı sağlayacağını belirtti. Ankara Kalkınma Ajansı'nın desteği ile başarılı bir şekilde tamamladıkları projenin sürdürülebilirliğini sağlamaya çalıştıklarını belirten Çalışkan, amaçlarının gezdikleri yerlerde etkin bir şekilde tanıtım yaparak kültür turu gezginlerini Beypazarı'na getirebilmek olduğunu söyledi.

Beypazarı Kültür ve Turizm Derneği yetkilileri de, yapılan tanıtım çalışmalarının ilçedeki turizmden faydalananların memnun olduğunu ve Mobil Tanıtım Aracı ile yapılacak bu çalışmanın Kurban Bayramı'ndaki uzun süreli tatilde turizmciye büyük katkı sağlayacağını dile getirdi.

Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp, Beypazarı'nın sadece turizm değil tarım ve sanayisinin de tanıtımına katkı sağlayacaklarına inandıkları Mobil Tanıtım Aracı ile Beypazarı yöresel ürünlerinden Beypazarı kurusu, Beypazarı havucu, erişte, tarhana, yaprak sarması, 80 katlı baklavası gibi ürünlerin tanıtımının ve satışının yapılacağını, ayrıca ilçede halen yaşatılan el sanatı ustalarının da aracın gittiği yerlerde hünerlerini göstereceğini söyledi.

Başkan Özalp, tanıtım için gidilen güzergahtaki Beypazarılıları da destek için beklediklerini belirtti.

 

Bu haber toplam 287 defa okunmuştur
Diğer Haberler
YAZARLAR
FOTO GALERİ
GAZETE MANŞETLERİ
RÖPORTAJ
PİYASALAR
IMKB 69.117
Dolar 2,1900
Euro 3,0115
Altın 608,05
NÖBETÇİ ECZANELER
ULUSAL HABERLER
haberler araba oyunu oyna | implant | Sorgulama | SGK SORGULAMA